Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Drejtori i policisë kërkon angazhim maksimal nga stafi në zbatimin e ligjit

NULL NULL
29.03.2023 19:36

Drejtori i Përgjithshëm i policisë Gazmend Hoxha, ka mbajtur takim me menaxhmentin.

Hoxha kërkoi nga vartësit e tij angazhime të shtuara në zbatim të ligjit dhe ofrim sa më efikas të shërbimeve për qytetarët.

“Siguria e përgjithshme, parandalimi i veprave penale, struktura organizative e PK-së dhe menaxhimi policor, avancimi i bashkëpunimit me komunitetin dhe aksidentet rrugore ishin ndër temat kryesore të këtij takimi”, njofton policia.

Kreu i policisë, ofroi mbështetjen e tij të fuqishme për përfaqësuesit, respektivisht drejtorët kompetentë në adresimin e çështjeve të rëndësishme, arritjen objektivave të përbashkëta dhe avancimin e mëtejmë të punës policore.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.