Drejtori i “Agrokosova Holding” thotë se pati të shtëna me armë në drejtim të shtëpisë së tij (VIDEO)

Drejtori menaxhues i “Agrokosova Holding”, Bekim Krasniqi, pretendon se ka pasur të shtëna me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së tij në Shirokë të Suharekës. Ai, për Klankosova.tv, thotë se ka parë disa persona të panjohur në afërsi të shtëpisë së tij dhe një prej tyre ka shtënë me armë zjarri. “Para një ore, … Continue reading Drejtori i “Agrokosova Holding” thotë se pati të shtëna me armë në drejtim të shtëpisë së tij (VIDEO)