13:30, 15 Mars 2019

Këngëtari amerikan, Drake, ka fituar çmimin  “Artisti i vitit” në IHeartRadio Music Awards.

Në këtë kategori të nominuar ishin edhe Ed Sheeran,​ Kendrick Lamar, Post Malone dhe Shawn Mendes .

Konkurs Pune

Lexo më shumë