Donaldi me lot në sy: Me Borën e kam mbyllur historinë, tani jam me Beatrixin

Donaldi me lot në sy: Me Borën e kam mbyllur historinë, tani jam me Beatrixin

NULL NULL
2 months më parë

Donaldi dhe Beatrix mbrëmë në “Big Brother Vip” kanë folur për raportin mes tyre.

Donaldi ka thënë se historinë me Borën e ka mbyllur, përcjell Klankosova.tv.

“Unë me Borën e kam mbyllur historinë. Një varëse e vënë në qafë nuk më qartëson dhe nuk më jep sigurinë që unë dua. Unë dua që njerëzit të bëjnë për mua aq sa bëj unë për to”.

“Është shumë e lehtë të flasësh si opinionist por dua të them që une nga Beatrix nuk do ndahem kurrë’’, tha Donaldi me lot në sy.