Donald Trump Jr kishte aferë me Aubrey O’Day sa ishte i martuar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Donald Trump Jr kishte aferë me Aubrey O’Day sa ishte i martuar

NULL NULL
20/03/2018

Donald Trump Jr kishte një lidhje me Aubrey O’Day në kohën kur ai ishte ende i martuar me gruan Vanessa, sipas Us Weekly, transmeton Klan Kosova.

40-vjeçari dhe artistja 34-vjeçare u takuan në setin e “Celebrity Apprentice” në vitin 2011.

“Kur ata filluan, gjërat ishin serioze. Ai i tha asaj se ai ishte ndarë nga gruaja e tij dhe se nuk e donte më, dhe Aubrey ra. Ajo mendoj me të vërtetë se do të ishin bashkë”, tha një burim.

“Lidhja” e  Donald dhe Aubrey thuhet se zgjati nga fundi i 2011 deri në mars të vitit 2012, kur Vanessa gjeti email-e mes palëve.

Edhe pse Donald dhe Vanessa u pajtuan pas kësaj afere, ajo paraqiti kërkesën për divorc më 15 mars.