Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domeniku thotë se “mungesa e njohjes së gjuhës shqipe e penalizoi në rrugëtimin në BBVK” (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:48

Domeniku është banori më i fundit i eliminuar nga Big Brother VIP Kosova – e daljen e tij nga shtëpia e “Vëllait të Madh” s’e pritën edhe mirë konkurrentët e tjerë.

Ata janë emocionuar e mërzitur goxha shumë për Domenikun, me të cilin janë shoqëruar që prej hyrjes së tij në BBVK.

E kur Domeniku u shfaq në skenën gjigantë nga ku transmetohen netët ‘Prime’, ai e cilësoi njohjen e kufizuar të gjuhës shqipe, si një prej arsyeve që mund të jetë penalizuar në këtë aventurë televizive.

Për më shumë detaje, ndiqini videot në linçet e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.