Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domeniku përgatit biografinë e tij para se të hyjë në emisionin e Gani Germisë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 18:22

Domeniku sot do të jetë mysafir në emisionin e Gani Gërmisë.

Për këtë emision që pritet të fillojë për pak minuta është bërë një përgatitje goxha e madhe nga banorët.

Domeniku bashkë me Ganiun kanë punuar për pyetjet, por edhe kanë përgatitur material lidhur me jetën e Domenikut./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.