Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domeniku eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:12

Publiku përmes televotimit ka vendosur që banori që menjëherë duhet ta ndërpresë garën për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova është Domeniku.

Domeniku bëhet konkurrenti i katërt pas Brikendës, Ledit dhe Metit (i përjashtuar) që eliminohet nga kasti i BBVK-së.

Nga eliminimi i kësaj jave shpëtuan, Alba, Blero, çifti Adri-Iliriana, Buci dhe Linda.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.