Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domeniku, Blero dhe Lumbardhi gatuajnë darkë për banorët e tjerë (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:53

Tre konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Blero, Domeniku dhe Lumbardhi janë shfaqur sonte në rolet e kuzhinierëve.

Treshja, kanë gatuar një darkë speciale për banorët e tjerë të kastit të Big Brother VIP Kosova.

Por, çfarë përgatiten ata dhe cili ishte rezultati final? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.