Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Domeniku – Azemit: Je shumë emocional (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 13:24
Domeniku dhe Azemi

Banorët mëngjesin e sotëm po qëndrojnë jashtë dhe po e shijojnë motin me shi.

E as bisedat mes tyre nuk po mungojnë.

Në një moment Domeniku i tha Azemit se “është shumë emocional”.

Por për të dëgjuar të gjithë bisedën, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.