Dogana e Kosovës kap 750 litra vaj të kontrabanduar nga Serbia - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dogana e Kosovës kap 750 litra vaj të kontrabanduar nga Serbia

NULL NULL
06/08/2022

Njësitet anti-kontrabandë të Doganës së Kosovës në regjinonin e Mitrovicës kanë kapur 750 litra vaj ushqimor të kontrabanduar me origjinë nga Serbia.

Sipas njoftimit të Doganës, vaji dhe automjeti janë sekuestruar, njofton Klankosova.tv.

Po ashtu për këtë rast kanë filluar edhe procedurat kundërvajtëse.