"Do t'i shkelim me Zhegrovën, Rashicën, Muriqin", Vedati shpreson në fitoren e Kosovës në kualifikime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Do t’i shkelim me Zhegrovën, Rashicën, Muriqin”, Vedati shpreson në fitoren e Kosovës në kualifikime (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 23:54

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati i ka uruar fat Kosovës në ndeshjet futbollistike për kualifikimet për “Euro 2024”.

Kësisoj, Vedati është zotuar të besojë në profesionalizmin e lojtarëve të kombëtares, përfshirë: Edon Zhegrovën, Vedat Muriqit e Milot Rashicës.

“Jemi me ty Kosova jonë”, ka thënë pos tjerash Vedati. Por, për ta dëgjuar mesazhin e tij të plotë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.