Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Do të nxjerrë jashtë”- vazhdon debati mes Shqipes, Yllit dhe Adrit (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 18:25

Një debat goxha i nxehtë sot është zhvilluar mes Bucit, Adrit dhe Shqipes.

Shqipja dhe Adri i thanë Bucit se atë disa herë ka dashtë dhe ka tentuar që ta largojë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2, Ganiu.

“Ty Ganiu ka me të qit jashtë”, thanë Shqipja dhe Adri./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.