“Do ta ndihmojmë njëri-tjetrin”, Xhuli me Stresin flasin për finalen (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Do ta ndihmojmë njëri-tjetrin”, Xhuli me Stresin flasin për finalen (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 14:47

Juliana dhe Stresi kanë biseduar për pjesën tjetër të lojës që ju ka mbetur në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ajo i tha reperit se ata duhet ta ndihmojnë njëri-tjetrin që të shkojnë deri në finale bashkë.

“Duhet ta ndihmojmë njëri-tjetrin, duhet të mos kemi debate, duhet ta mbajmë qetësinë deri në fund”, ka thënë Juliana.

Ndërsa, Stresi ka rënë me të njëjtin mendim me të.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.