Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Djemtë e kombëtares gati për ndeshjen me Kosovën

NULL NULL
10.11.2015 17:22

Lojtarët e Kombëtares kanë nisur të mbërrijnë në Tiranë për t’u përgatitur për dy ndeshjet miqësore që do të zhvillojnë kundër Kosovës dhe Gjeorgjisë, transmeton Klan Kosova.

Ndeshja e parë do të luhet në Prishtinë, më 13 nëntor, kurse më pas në stadiumin “Qemal Stafa”, kuqezinjtë do të përballen me gjeorgjianët.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.