21:49, 26 Janar 2019

Temperaturat e ulëta dhe të reshurat e mëdha të borës, kanë bërë që shumë rrugë të bllokohen, kështu duke u bërë sfidë për qytetarët e Kosovës.

Mirëpo një djaloshit nga fshati Lladovë i Gjilanit, nuk i kanë bërë shumë përshtypje temperaturat e ulëta, transmeton Klan Kosova.

Ai shfaqet në një video i zhveshur duke u hedhur në dëborë dhe duke u bërë kinse po noton.

Më poshtë mund ta shikoni videon e siguruar nga Klan Kosova.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë