13:41, 3 Tetor 2019

Si çdo fillim muaji Ora Shtatë në Klan Kosova sjellë një titull që i dedikohet më të vegjëlve, është fjala për librin “Djali i magjistares” nga Kelly Barnhill.

Shkrimtarja shkruan novela për fëmijë, ajo deri tani ka shkruar katër novela dhe ka marrë çmime të ndryshme ndërkombëtare për letërsi.

Barnhill ka filluar të shkruajë novela pas lindjes së fëmijës së dytë, njofton Klan Kosova.

Për më shumë shikoni videon në vazhdim.

Ora 7 : "Djali i magjistares" nga Kelly Barnhill – Klan Kosova

Ora 7 : "Djali i magjistares" nga Kelly Barnhill – Klan Kosova Si çdo fillim muaji ju sjellim një titull që i dedikohet më të vegjëlve, është fjala për librin "Djali i magjistares" nga Kelly Barnhill.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Jeudi 3 octobre 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë