Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Djali i David Beckham ngacmohet në internet për tatuazhin me portretin e gruas

NULL NULL
29.03.2023 10:05
Broklyn Beckham
Broklyn Beckham

Brookly Beckham është duke u ngacmuar në internet për një tatuazh që së fundmi e ka bërë në krah me fytyrën e grua së tij.

Portreti i Nicola Peltz  është i vendosur në krahun e djathë të 24-vjeçarit, bashkë me tekstin e këngës së tyre të dasmës.

Batutat dhe të qeshurat rreth këtij portreti janë pasi thonë se ai nuk i ngjan aspak me gruan e tij dhe se duhet ta largojë me laser.

“Thjesht nuk ka asnjë justifikim që të famshmit të kenë tatuazhe të këqija”, ka shkruar një adhurues në rrjete sociale.

“Ke akses te artistët më të mirë të tatuazheve në botë, çfarë po bën Brooklyn Beckham”, ishte komenti tjetër i fansit.

Brookly Beckham dhe Nicola Peltz   u martuan në vitin 2022.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme