Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

NULL NULL
13/08/2019

Djali i madh i Angelina Jolie, Maddox, sapo ka mbushur 18 vjeç.

Por ndryshe nga festat e çmendura që bëjnë fëmijët e të famshmëve, Maddox dhe nëna e tij vendosen që të bëjnë një shëtitje tek të njohurit e tyre, njofton Klan Kosova.

Nënë e bir shkuan të vizitojnë mikun e familjes dhe autorin e “First They Killed My Father”, Loung Ung, në Ohio dhe shijuan një drekë të rastit.

Për këtë vizitë Ung shkroi në Facebook duke tëhën se ndihet i nderuar dhe publikoi disa fotografi nga ndeja e tyre.