Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Djalë shumë i mençur”, Stresi dhe Mbresa flasin për Edonin (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 16:07

Stresi dhe Mbresa kanë biseduar për Edonin, i cili qëndroi për 24 orë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ai i tha Mbresës se Edoni është një djalë i mirë.

“Shumë i mençur nuk e di se pse ka dalur”, ka thënë Mbresa.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.