Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Djajtë e Kuq i shënojnë edhe dy gola tjerë Betisit, Antony lë të shtangur portierin (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 22:31
Manchester United
Manchester United

Manchester United ka shënuar edhe dy gola tjerë ndaj Real Betisit, duke thelluar rezultatin në 3-1.

Pasi pjesa e parë përfundoi baras 1-1, në të dytën shënuan Antony dhe Fernandes, pothuajse për të siguruar një fitore të Unitedit, në ndeshjen e parë me eliminim direkt, në 1/16 e Europa Leagues.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.