Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dj Geek me urim për Dafinën: Urime ditëlindja mbretëreshë (FOTO)

NULL NULL
14.04.2023 14:36
Dafina Zeqiri dhe Dj Geek
Dafina Zeqiri dhe Dj Geek

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen e 34-të.

E një urim për të nuk ka munguar as nga i dashuri i saj, Dj Geek, përcjell Klankosova.tv.

“Urime ditëlindja mbretëreshë”, ka shkruar ai në postimin të cilit ia ka bashkangjitur edhe një fotografi të Dafinës.

Ndryshe, ditëve të fundit është përfolur për një krizë në lidhjen e Dafinës dhe Dj Geek, por asnjëri prej tyre nuk janë deklaruar në lidhje me këtë çështje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Dj Geek

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.