Dj Blunt, Real 1 dhe Butrinti sërish bashkë? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dj Blunt, Real 1 dhe Butrinti sërish bashkë?

NULL NULL
10/05/2015

Bashkëpunuan për një këngë, po me sa duket Butrintit kjo nuk i mjaftoi dhe kërkoi më shumë nga dyshja Dj Blunt dhe Real 1.

Këta të fundit tash e tutje do ta kenë edhe nën menagjim këngëtarin e ri, me të cilin kanë bërë marëveshje para se të del kënga e tyre e përbashkët “Ki me lyp”.

Përveç tjerash, Butrinti nga tani do t’u bashkohet edhe në mbrëmjet muzikore të Dj Blunt e Real 1.

Ata pritet që në një të ardhme të afërt ta realizojnë së bashku edhe një tjetër këngë./prive.al