Ditë e rëndë për Kuvendin, ofendime e akuza të rënda mes deputetëve (VIDEO)

Ditë e rëndë për Kuvendin, ofendime e akuza të rënda mes deputetëve (VIDEO)

NULL NULL
nga Enis Reçica 2 months më parë

Këtë të enjte, për herë të parë, në kuadër të Legjislaturës së Tetë të Kuvendit të Kosovës, ndodhi përplasje mes deputetëve të PDK-së dhe atyre të VV-së.

Në incident u përfshinë, Memli Krasniqi, Ardian Kastrati e Hajdar Beqa nga PDK, dhe Besim Muzaqi e Arbërie Nagavci nga VV.

Se si ndodhi krejt kjo ngjarje, ndiqni kronikën më të zgjeruar.