Ditë e rëndë për Kosovën, vdesin dy pacientë me Covid-19 (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ditë e rëndë për Kosovën, vdesin dy pacientë me Covid-19 (VIDEO)

NULL NULL
16/04/2020

Kishin më shumë se 70 vjet mbi supe dhe disa sëmundje në trup, por infektimi me koronavirus doli fatal për to.

Dy gra ndërruan jetë sot në Klinikën Infektive duke ngritur në 11 numrin e viktimave të prekura nga Covid-19.

Në orët e pasdites vdiq 71 vjeçarja F.H nga Smrekonica e Vushtrrisë. Ndërkaq në orët e paradites vdiq një 73 vjeçare nga Peja.

Kronikë e zgjeruar nga Arbreshë Uka.