12:48, 14 Maj 2020

Gruaja e Princit Harry, Meghan Markle, shkroi një ditar për jetën e saj në oborrin mbretëror britanik, i cili mund të bëhet bestseller, pohon një burim i njohur me situatën.

38 vjeçarja Markle ka shumë të ngjarë të përshkruajë rrugëtimin e saj nga një aktore amerikane në një anëtare të familjes mbretërore britanike, dhe biografi mbretëror Andrew Morton, i cili shkroi një libër për Princeshën Diana por edhe për Meghan, thotë se një libër i bazuar në ditarin e Megan do të jepte një pamje të plotë, shkruan gazeta britanike ‘Sun’.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë