Disick ndryshohet nga rehabilitimi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Disick ndryshohet nga rehabilitimi

NULL NULL
13/11/2015

Scott Disick është një njeri ndryshe falë rehabilitimit, dhe Kardashianët po e pëlqejnë këtë aq shumë sa Kourtney nuk e ka mbyllur plotësisht derën e pajtimit, transmeton Klan Kosova.

Raportohet se Scott e ka kaluar një pjesë të kohës me fëmijët e tij dhe disa nga anëtarët e familjes Kardashian të mërkurën mbrëma, dhe është dukur njeri krejtësisht i ri.

Burimet e TMZ-së kanë thënë se ai ka qenë “mrekullueshëm” që nga regjistrimi në rehabilitim gjatë muajit të kaluar, dhe tani po merr pushim nga një ditë për t’i parë fëmijët e tij.

Duke u bazuar nga kjo, Kourtney mund të jetë ende e hapur për t’i rregulluar gjërat. Është thënë se atij do t’i duhet kohë e gjatë për ta dëshmuar veten sërish, por martesa e tyre zyrtarisht nuk ka përfunduar ende.

Menjëherë pasi është takuar me familjen e tij, Disick dukej shëndetshëm dhe i freskuar rreth Malibusë.