Disa orë para takimit Juventus-Barcelona, reagon Ronaldo: Po ndihem mirë dhe i shëndetshëm

Disa orë para takimit Juventus-Barcelona, reagon Ronaldo: Po ndihem mirë dhe i shëndetshëm

NULL NULL
1 muaj më parë

Kanë mbetur edhe pak orë deri para fillimit të ndeshjes Juventus-Barcelona, që zhvillohet në kuadër të fazës grupore të Champions League.

Kësaj herë do të jetë e pamundur të zhvillohet një përballje mes dy rivalëve të vjetër Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

Cristiano do të mungojë në këtë ndeshje pasi ka dalë pozitiv me COVID-19 edhe për herë të dytë.

CR 7 ka reaguar para kësaj ndeshje, duke njoftuar se po ndihet mirë me shëndet.

“Po ndihem mirë dhe i shëndetshëm. Testi PCR është një blof…”.

Ndeshja ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00.

 

View this post on Instagram

 

Felling good and healthy! 🤷🏽‍♂️😉 Forza Juve! 💪🏽 #finoallafine

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on