Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Disa lagje pa ujë në Prishtinë

NULL NULL
05.05.2015 21:56

Ujësjellësi rajonal ” Prishtina” përmes një komunikate për media njofton konsumatorët e vet se lagjet “Ulpiana” , “Aktash” ,”Lagjja e Spitalit” dhe një pjesë e lagjes “Dardania” do të kenë ndërprerje të ujit të pijshëm deri sonte në orën 23:00.

Zyrtarët e ujësjellësit bëjnë të ditur se kjo ndërprerje do të ndodhë për shkak të disa problemeve teknike në rrjet përgjatë vendosjes së gypave të rinj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.