Dion Xheka heq 65 kilogramë vetëm me dietë dhe aktivitet fizik (VIDEO)

Dion Xheka heq 65 kilogramë vetëm me dietë dhe aktivitet fizik (VIDEO)

NULL NULL
1 week më parë

Gazetari, Milot Hasimja, sjellë një rrëfim suksesi të një djaloshi.

Bëhet fjalë për Dion Xhekën, i cili i humbi 63 kilogramë për një kohë jo shumë të gjatë.

Por, cila ishte rruga drejt humbjes së peshës e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme: