Dinozauri në rrugët e Londrës (Foto) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dinozauri në rrugët e Londrës (Foto)

NULL NULL
02/06/2015

Menduan se dinozaurët, ua rrëmbyen vendin.

Kjo ndodhi në Londër, kur në mëngjes shumë qytetarë menduan se dinosaurët kishin ikur nga Jurassic Park, vendi i përfolur i dinozaurëve.

E gjithë kjo ndodhi kur papritur u pa një dinozaur i llojit T-Rex, i shtrirë prapa një kamionete sikur po e bartte atë të vrarë.

Shumë kalimtarë të rastit shfrytëzuan ‘’dinozaurin’’ kinse të vdekur, për të bërë fotografi, dhe për të cilin fituan mjaft klikime në rrjetet sociale.

CGZ-YTwW0AAn2LT

Edhe transportuesit e Londrës u përfshinë në këtë ngjarje argëtimi e cila ishte përgatitur special për banorët e atjeshëm.

Madje disa nga dëshmitarët thanë:

‘’ Kjo ishte një pamje e çuditshme, duke parë një dinozaur të madh duke menduar që është i vërtetë, në mesin e çiklistëve dhe autobusëve’’.

 


1.jpg12
                             we

Ndërsa një tjetër tha :

‘’ Nuk kam parë asnjëherë diçka të tillë, njerëz të befasuar duke menduar që dinozaurët janë shfaqur përsëri, madje merrnin dhe bënin shumë fotografi me të’’.

Këto ishin disa nga komentet e banorëve të cilët qëlluan në momentin kur ngjarja argëtuese kishtë filluar në mëngjes në Londër, shkruan Metro, transmeton Klan Kosova.