Dikur shaheshin, tani bashkë për zgjedhje (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dikur shaheshin, tani bashkë për zgjedhje (VIDEO)

NULL NULL
20/08/2019

Liderët e partive kosovare dikur shaheshin në mes vete, e tani po mundohen ose kanë bërë koalicione parazgjedhore.

Ata nuk e zgjidhnin fort fjalorin, bile edhe me akuza për haraç dhe tradhti, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Arbëresha Shpati.

klankosova.tv