Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjet vetura nga një cigare

NULL NULL
16.05.2015 09:30
Kur kujdesi nuk është në nivel, vetura digjet edhe nga një cigare.

Një grua nga Rusia ka shpëtuar mrekullisht teksa mjeti i saj është përfshirë nga flakët.

Automjeti i tipit Citroen Xsara mori flakë direkt pasi gruaja ndezi një cigare. Dyshohet se zjarri në automjet të jetë provokuar nga rrjedhja e kutisë së gazit. Për fat të mirë, gruaja arriti të dalë nga makina para se ajo të shpërthejë në flakë. Incidenti ka ndodhur në vitin 2011, por vetëm para disa ditësh është postuar një video në internet.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.