Digjet një veturë në Leposaviq - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjet një veturë në Leposaviq

NULL NULL
19/09/2022

Një person në Leposaviq ka raportuar se i është djegur vetura.

Ai ka thënë se persona të panjohur i kanë flakën veturës së tij, përcjell Klankosova.tv.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se nga persona të panjohur i është vënë zjarri veturës së tij me targa vendore. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e hetuesisë si dhe ekipi i zjarrfikësve që e kanë fikur zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e policisë.