Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjet një pikë statike e policisë në veri

NULL NULL
29.06.2023 09:11
lajmi_fundit

Mbrëmë është djegur pika statike e Policisë së Kosovës tek “Tre Rrokaqiejt”.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëvendës drejtori i policisë për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Veton Elashni.

“Te ‘Tre Rrokaqiejt’ ka qenë një kioskë. Mbrëmë është hedhur një mjet ndezës dhe është dëmtuar. Policët s’kanë qenë aty. Ditën ka mundësi që policia të qëndrojë aty, por varet prej planifikimeve”, është shprehur Elashni për Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Foto: Ekonomia Online

Foto: Ekonomia Online

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.