Digjen dy vetura në Lakrishtë të Prishtinës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjen dy vetura në Lakrishtë të Prishtinës (VIDEO)

NULL NULL
01.04.2023 21:57

Dy vetura janë përfshirë nga zjarri në lagjen Larishtë të Prishtinës.

Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv shihet se në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet e zjarrfikësve, duke u munduar që ta shuajnë zjarrin.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa Klankosova.tv ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.