Digjen dy vetura në kryeqytet (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Digjen dy vetura në kryeqytet (FOTO)

NULL NULL
27/02/2017

Një shpërthim zjarri ka ndodhur para disa çastesh në mes dy veturave në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht tek menza e studentëve, njofton Klan Kosova.

Policia dhe zjarrëfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes derisa raportohet se shkak i këtij zjarri ishte instalimi i rrymës në vetura.

Nuk raportohet për të lënduar.

download-1