Diçka spektakolare në Sydney (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Diçka spektakolare në Sydney (Video)

NULL NULL
28/05/2015

Duket e mahnitshme, kjo shfaqje spektakolare.

Në këtë ndërtesë u plasuan ngjyra nga më të ndryshmet, të gjitha këto në shumë drita që ndriqonin gjithë qytetin.

Kjo ndërtesë ndodhet në Sidney të Australisë, dhe pamjet janë marrë nga festivali ‘’Ngjyrat e gjalla’’, i cili mahniti shumë qytetarë të pranishëm, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv