DiCaprio me të dashur të re - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

DiCaprio me të dashur të re

NULL NULL
02/06/2015

 Aktori Leonardo DiCaprio njihet për lidhjet e tij me modelet seksi si Gisele Bundchen, Bar Refaeli, Erin Heatherton dhe Toni Garrn.

Si duket aktori i Wolf Of Wall Street, është në një lidhje të re me modelen, Kelly Rohrbach.

Ylli i Titanikut, është parë në një festë në New York me modelen seksi, transmeton Klan Kosova.

Sipas burimeve të dailymail, çifti gjatë tërë kohës kanë qëndruar së bashku, dhe kanë ndarë momente shumë intime.

femna