Dhurata Dora të shtunën vjen me këngë të re

Dhurata Dora të shtunën vjen me këngë të re

NULL NULL
12 months më parë

Këngëtarja e njohur kosovare, Dhurata Dora, shumë shpejtë do të publikojë këngën e saj më të re, transmeton Klan Kosova.

Kënga më e re quhet “Kallma” dhe do të publikohet të shtunën.

Këtë e bëri të ditur vet këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Kënga e fundit që ka publikuar këngëtarja është bashkëpunimi “Lass Los” me Azet.