12:00, 23 Gusht 2019

Këngëtarja e njohur kosovare, Dhurata Dora, ka performuar bashkë me reperin Soolking në kryeqytetin e Algjerisë.

Bashkëpunimi i suksesshëm i dyshes “Zemër” u këndua në skenën e qytetit Algiers, ku shihet se mirëprit atje nga publiku.

Në këtë koncert kanë vdekur pesë persona dhe janë lënduar 21 të tjerë pasi u prish një barelë e stadiumit dhe njerëzit nga turma dhe dyndjet e tyre ndërruan jetë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë