Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dhezen klikimet – afër 1 milion për këngën e re të Mozzikut

NULL NULL
16.12.2015 13:24

“Dhezu” kënga më e re e reperit nga Ferizaji, Mozzik, është mirëpritur dhe është duke u pëlqyer nga publiku shqiptar.

Në vetëm katër ditë publikim, kjo këngë ka arritur afër një milion shikime në youtube, njofton Klan Kosova.

Kënga e punuar nga Zapp&Chris, e me tekst nga vet reperi, erdhi pas bashkëpunimit tejet të suksesshëm me Kidën, me të cilin dyshja kanë arritur mbi 19 milionë shikime në youtube, dhe ishte njëra ndër hitet më të dëgjuara të vitit 2015.

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.