Dezinfektohen sërish rrugët e Rahovecit (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dezinfektohen sërish rrugët e Rahovecit (FOTO)

NULL NULL
16/04/2020

Vazhdon pastrimi i rrugëve në qytetin e Rahovecit.

Komuna e Rahovecit ka vazhduar me pastrimin dhe dezinfektimin e rrugëve në qytet, si masë mbrojtëse kundër virusit korona.