Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Detaje për vdekjen e 5 vjeçarit në Vushtrri: Arma u gjet 56 metra larg nga vendi i ngjarjes

NULL NULL
09.04.2023 10:53
shiriti i policise
shiriti i policise

Policia ka dhënë detaje në lidhje me vdekjen e një 5-vjeçari në Vushtrri, që dyshohet se ka ndodhur nga një armë zjarri.

Në raportin 24 orësh është bërë e ditur se 56 metra larg nga vendi i ngjarjes është gjetur një armë pistoletë e cila është konfiskuar, përcjell Klankosova.tv.

“Nga Emergjenca e spitalit në Vushtrri jemi informuar se një fëmijë mashkull nga një fshat i Vushtrrisë është duke marrë tretman mjekësor, i cili dyshohet se është plagosur me armë zjarri. Si pasojë e lëndimit rreth orës 18:35 ka ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes është gjetur një predhë dhe një fishek si dhe në një distancë rreth 56 m larg nga vendi i ngjarjes është gjetur një armë pistoletë e cila është konfiskuar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.