Detaje nga dasma e dytë e Jennifer Lopez - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Detaje nga dasma e dytë e Jennifer Lopez

NULL NULL
19/08/2022

Një muaj pasi u martuan në Las Vegas, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po përgatiten të bëjnë gjithçka përsëri, këtë herë me familjen dhe miqtë e pranishëm.

“Dashuria është e bukur. Dashuria është e mirë. Dhe rezulton se dashuria është e durueshme. Njëzet vjet durim.

“Pikërisht ajo që donim. Mbrëmë fluturuam për në Vegas, qëndruam në radhë për një licencë me katër çifte të tjera, të gjithë duke bërë të njëjtin udhëtim në kryeqytetin e dasmave të botë”, thanë çifti.

Çifti u pa në Savannah, Georgia të enjten teksa po përgatiteshin për të festuar për herë të dytë dasmën e tyre.

Lopez duket se ka zgjedhur një fustan të dizajnuar për Ralph Lauren Couture për këtë rast, edhe pse kjo ende nuk është konfirmuar.

Rezidenca e stilit jugor të Affleck ishte vendi ku çifti do të martohej kur u fejuan për herë të parë në vitin 2022.

Është ndalesa e fundit në turneun e çiftit pas martesës, pasi ata kaluan muajin e mjaltit në Paris më pak se një javë pasi u martuan në Las Vegas./prive