Dështon seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, shtyhet për një ditë tjetër - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dështon seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, shtyhet për një ditë tjetër

NULL NULL
19.04.2023 13:05
Kuvendi i Kosoves

Ka dështuar të mbahet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, që fillimisht ishte paraparë të niste në orën 10, por për mungesë të kuorumit ajo u shty për në 12 e 30, por për problemin e njëjtë ajo prapë u shty, por tani për një ditë tjetër.

“Prapë nuk ekziston mundësia për të vazhduar, kështu që ju lajmërojmë për seancën tjetër”, u shpreh kryeparlamentari Glauk Konjufca, njofton Klankosova.tv

Në këtë seancë do të diskutoheshin pikat e papërfunduara nga seancat e kaluara.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.