Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Dëshpërimi është ekstrem i madh”, Monika përshkruan një situatë para ambasadave në Kosovë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 20:15

Monika dhe Besi sot kanë biseduar për të rinjtë të cilët dëshirojnë të lëshojnë Kosovën dhe të dalin të jetojnë në shtetet evropiane.

Ajo i tha Besit se këtë gjë e sheh më së shumti në se shkon dhe qëndron para ambasadave të këtyre shteteve në Kosovë.

“Të gjithë janë të dëshëpëruar, i dëgjon duke thënë nuk do të qëndrojë këtu, do të shkojë”, ka thënë Monika./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.