Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dëshmitarja shtyn seancën ndaj Ivanoviqit

NULL NULL
06.05.2015 12:24
Seanca gjyqësore ndaj Oliver Ivanoviqit është shtyrë për nesës, pasiqë për arsye shëndetësore në të nuk u paraqit dëshmitarja, Gjyle Sokoli

Seanca gjyqësore ndaj Oliver Ivanoviq dhe katër të akuzuarve tjerë, e paraparë që të mbahej në Gjykatën Themelore në veri të Mitrovicës, nuk është mbajtur për shkak se për arsye shëndetësore në sallë nuk u paraqit dëshmitarja, Gjyle Sokoli.

Seanca do të vazhdojë nesër, me dëshmitaren e radhës Besa Sokoli.

Oliver Ivanoviq, akuzohet për krime kundër popullatës shqiptare gjatë viteve 1999-2000 në veri të Mitrovicës

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.