Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Derulo dhe Maluma publikojnë “Colors” (VIDEO)

NULL NULL
13.04.2018 21:47

Maluma dhe Jason Derulo janë bërë bashkë për projektin e tyre “Colors”.

Videoklipi i kësaj kënge që është përditësim Spanglish i këngës së Jason duke e shfaqur superyllin kolumbian, u publikua të premten.

Ky projekt është duke u përdorur edhe si kënga zyrtare e Coca-Colas për Kupën Botërore të FIFA-s në Rusi dhe i është dhënë premiera gjatë një transmetimi live në Miami.

Himni i Kupës Botërore përfshin tekstet e Jasonit në spanjisht.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.