Derbi, Gjilani e Ballkani ndajnë pikët (VIDEO)

Derbi, Gjilani e Ballkani ndajnë pikët (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Derbi i xhiros së tretë në Super Ligën e Kosovës në futboll, ndërmjet Gjilanit dhe Ballkanit, përfundoi pafitues.

Ndeshja u mbyll me rezultatin e njejtë me të cilën edhe nisi.

Kronikë e gazetarit Shpend Spahija.